Lovačko društvo Borovo

Lovci i društvo sa tradicijom

Utakmica TRAP pucanja 24.06.2018.

LD "Borovo" je prema rasporedu savezne lige bilo domaćin utakmice lovnog streljaštva u disciplini TRAP na dan 24.06.2018. godine. Događaj je održan na strelištu LD „Jelen“ Gaboš zbog objektivnih razloga (lakši prilaz strelištu, automatska praćka). Na samu utakmicu se odazvalo 7 (sedam) ekipa uključujući našu.

Nakon završetka svih streljačkih aktivnosti, pristupilo se proglašenju pobjednika. Pehare i medalje je podijelio načelnik općine Borovo gospodin Zoran Baćanović koji je svojim prisustvom uveličao naš događaj. Cijeli događaj je završen druženjem do kasnih poslijepodnevnih sati sati uz hranu i piće koje su pripremili članovi streljačke ekipe LD "Borovo"

Postignuti rezultati:

EKIPNO:
1. LD „Jelen“ Gaboš
2. LD „Srndać“ Ilok
3. LD „Jastreb“ Babina Greda

NAJBOLJI POJEDINAC IZ EKIPE:
1. Nikola Živković – LD „Jelen“ Gaboš
2. Ivan Dominković – LD „Srndać“ Ilok
3. Kristijan Katušić – LD „Jastreb“ Babina Greda

POJEDINAČNO:
1. Ivan Dominković – LD „Srndać“ Ilok
2. Aleksandar Karliček – LD „Jelen“ Gaboš
3. Stijepan Andrijašević – LD „Srndać“ Ilok

FAIR-PLAY:
1. Nikola Živković – LD „Jelen“ Gaboš
2. Miroslav Ilić – LD „Jelen“ Gaboš
3. Tihomir Ramljak – LD „Jastreb“ Babina Greda