Lovačko društvo Borovo

Lovci i društvo sa tradicijom

Utakmica TRAP pucanja 16.09.2018.

LD „Borovo“ je prema rasporedu savezne lige, a u sklopu Borovskog leta 2018. godine, bilo domaćin utakmice lovnog streljaštva u disciplini TRAP na dan 16.09.2018. godine. Na samu utakmicu se odazvalo 5 (pet) ekipa uključujući našu: LD „Borovo“ Borovo, LD „Jelen“ Gaboš (dvije ekipe), LD „Bobota“ Bobota, LD „Jastreb“ Babina Greda. Po završetku takmičarskog dijela, Goran Skokić je prozvao pobjednike te im uručio pehare i medalje. Predsjednik LD „Borovo“ Borovo, Jovan Okovački je u ime cijelog društva čestitao učesniku Marijanu Karabaliću za osvajanje prvog mjesta na prvenstva Hrvatske u disciplini TRAP te mu uručio prigodan poklon.

 

Postignuti rezultati:

EKIPNO:
1. LD „Jelen“ Gaboš
2. LD „Jelen“ Gaboš
3. LD „Jastreb“ Babina Greda

NAJBOLJI POJEDINAC IZ EKIPE:
1. Marijan Karabalić – LD „Jastreb“ Babina Greda
2. Nikola Živković – LD „Jelen“ Gaboš
3. Miroslav Ilić – LD „Jelen“ Gaboš

POJEDINAČNO:
1. Nikola Živković – LD „Jelen“ Gaboš
2. Dragan Okovački – LD „Borovo“ Borovo
3. Miroslav Ilić – LD „Jelen“ Gaboš

FAIR-PLAY:
1. Nikola Živković – LD „Jelen“ Gaboš
2. Josip Adžić – LD „Jastreb“ Babina Greda
3. Miroslav Ilić – LD „Jelen“ Gaboš