Ni loše vreme i kišni dan nisu mogli da spreče ljubitelje dobrog ukusa i zabave da posete 4. Lovačku kobasicijadu Lovačkog društva Borovo. Ova manifestacija održana je 25.02.2024. u Borovu iza opštinske zgrade u organizaciji LD Borovo i Opštine Borovo.

Na manifestaciji je učestvovalo oko 150 ljudi. U takmičarskom delu učestvovalo je 18 proizvođača domaćih proizvoda gde se birala najbolja kobasica. Tročlani žiri u sastavu Mile Mitić, Rajko Lukić, Dejan Petrović izabrali su najbolja tri primerka domaće kobasice, a prva tri mesta pripala su: Jeleni Kolarević kao prvoplasiranoj, Milenku Vukosavljeviću kao drugo plasiranom dok je treće mesto pripalo Vasiliju Dimitrijeviću kao najmlađem takmičaru.

Lovci su uz prikaz obrade mesa, pravili lovačku kobasicu i lovački paprikaš, šta su i poslužili posetiteljima ove manifestacije.