LD „Borovo“ je, prema rasporedu županijske lige, bilo domaćin utakmice lovnog streljaštva u disciplini TRAP dana 15.09.2019. godine. Na samu utakmicu se odazvalo 10 (deset) ekipa uključujući našu: LD „Borovo“ Borovo, "Venator" Slavonski Brod, LD "Fazan" Negoslavci, "Trap-skeet" Ostrovo, LD „Jelen“ Gaboš, LD „Gaj 2“ Županja, LD "Vepar" Cerić, LD "Soko" Bobota, LD „Gradina“ Donje Novo Selo, LD "Fazan" Vera. Po završetku takmičarskog dijela, Goran Skokić i Bojan Rakazović su prozvali pobjednike te im uručili pehare i medalje.

 

 

Postignuti rezultati:

EKIPNO:
1. LD „Gaj 2“ Županja
2. LD „Jelen“ Gaboš
3. LD „Venator“ Slavonski Brod

NAJBOLJI POJEDINAC IZ EKIPE:
1. Ivan Karabalić – LD „Gaj 2“ Županja
2. Nikola Živković – LD „Jelen“ Gaboš
3. Marjan Karabalić – LD „Gaj 2“ Županja

POJEDINAČNO:
1. Nikola Živković – LD „Jelen“ Gaboš
2. Marjan Karabalić – LD „Gaj 2“ Županja
3. Damir Prgić – LD „Gaj 2“ Županja

FAIR-PLAY:
1. Marjan Karabalić – LD „Gaj 2“ Županja
2. Goran Skokić – LD „Borovo“ Borovo
3. Ivan Karabalić – LD „Gaj 2“ Županja