LD „Borovo“ je, prema rasporedu županijske lige, bilo domaćin utakmice lovnog streljaštva u disciplini TRAP dana 30.06.2019. godine. Na samu utakmicu se odazvalo 10 (deset) ekipa uključujući našu: LD „Borovo“ Borovo, LD „Jelen“ Gaboš, LD „Jastreb“ Babina Greda, LD „Gaj 2“ Županja, LD „Jastreb“ Stari Jankovci, LD „Srndać“ Ilok, LD „Gradina“ Donje Novo Selo, LD „Jelen“ Ostrovo, LD „Venator“ Slavonski Brod i LD „Sokol“ Privlaka. Po završetku takmičarskog dijela, Goran Skokić i Bojan Rakazović su prozvali pobjednike te im uručili pehare i medalje.

Postignuti rezultati:

EKIPNO:
1. LD „Gaj 2“ Županja
2. LD „Jelen“ Gaboš
3. LD „Srndać“ Ilok

NAJBOLJI POJEDINAC IZ EKIPE:
1. Ivan Karabalić – LD „Gaj 2“ Županja
2. Nikola Živković – LD „Jelen“ Gaboš
3. Marjan Karabalić – LD „Gaj 2“ Županja

POJEDINAČNO:
1. Ivan Karabalić – LD „Gaj 2“ Županja
2. Nikola Živković – LD „Jelen“ Gaboš
3. Domagoj Bekavac – LD „Jastreb“ Stari Jankovci

FAIR-PLAY:
1. Ivan Karabalić – LD „Gaj 2“ Županja
2. Branko Kević – LD „Srndać“ Ilok
3. Stjepan Andrijašević – LD „Srndać“ Ilok